T491D226K035AT2478
MFR.Part #
T491D226K035AT2478
JLCPCB Part #
C1959341
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 22uF 35V 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS