C4AQIEW5850A3AJ
MFR.Part #
C4AQIEW5850A3AJ
JLCPCB Part #
C3796425
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 800V 85uF ±5% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS