C350C334J1G5TA7301
MFR.Part #
C350C334J1G5TA7301
JLCPCB Part #
C2438812
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
10.16mm 100V 330nF C0G ±5% 插件,P=10.16mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS