C350C184J1G5TA
MFR.Part #
C350C184J1G5TA
JLCPCB Part #
C1646494
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
10.16mm 100V 180nF C0G ±5% 插件,P=10.16mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS