C356C184J5G5TA
MFR.Part #
C356C184J5G5TA
JLCPCB Part #
C1646492
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
10.16mm 180nF 50V C0G ±5% 插件,P=10.16mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS