C350C124J2G5TA
MFR.Part #
C350C124J2G5TA
JLCPCB Part #
C1646493
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
10.16mm 120nF 200V C0G ±5% 插件,P=10.16mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS