C356C823F2G5TA7301
MFR.Part #
C356C823F2G5TA7301
JLCPCB Part #
C1914992
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
10.16mm 200V 82nF C0G ±1% 插件,P=10.16mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS