C350C184F2G5TA
MFR.Part #
C350C184F2G5TA
JLCPCB Part #
C1648338
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
10.16mm 180nF 200V C0G ±1% 插件,P=10.16mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS