C330C242JAG5TA7301
MFR.Part #
C330C242JAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2273279
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
2.4nF 250V 5.08mm C0G ±5% Plugin,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS