T491D476M010AT4153
MFR.Part #
T491D476M010AT4153
JLCPCB Part #
C1962782
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 47uF 800mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS