MR052A560GAA
MFR.Part #
MR052A560GAA
JLCPCB Part #
C1646738
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
200V 5.08mm 56pF C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded