C328C183G1G5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C328C183G1G5TA7301
JLCPCB Part #
C2390291
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 18nF 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS