C320C183G1G5TA7301
MFR.Part #
C320C183G1G5TA7301
JLCPCB Part #
C2390128
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100V 18nF 2.54mm C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS