C325C151JAG5TA7301
MFR.Part #
C325C151JAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2247726
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
150pF 250V C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS