C325C560KAG5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C325C560KAG5TA
JLCPCB Part #
C1628824
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 5.08mm 56pF C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS