R474R333050A2KV057
MFR.Part #
R474R333050A2KV057
JLCPCB Part #
C3299788
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 330nF 440V X1 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS