C324C224J2R5TA7301
MFR.Part #
C324C224J2R5TA7301
JLCPCB Part #
C2290909
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 200V 220nF X7R ±5% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS