C320C473F5G5TA
MFR.Part #
C320C473F5G5TA
JLCPCB Part #
C1647705
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 47nF 50V C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS