C322C131K3G5TA7301
MFR.Part #
C322C131K3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2245575
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
130pF 25V 5.08mm C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS