C317C820JAG5TA
MFR.Part #
C317C820JAG5TA
JLCPCB Part #
C1630757
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 5.08mm 82pF C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS