PFR5102J630J11L4BULK
MFR.Part #
PFR5102J630J11L4BULK
JLCPCB Part #
C3802855
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 1nF 250V、630V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS