C317C332G1G5TA
MFR.Part #
C317C332G1G5TA
JLCPCB Part #
C1643978
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 3.3nF C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS