R474R322000A1M
MFR.Part #
R474R322000A1M
JLCPCB Part #
C19901304
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 440V X1 ±20% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS