R533W512050P0K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R533W512050P0K
JLCPCB Part #
C3295327
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 12uF 310V X2 ±10% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS