C317C240G3G5TA
MFR.Part #
C317C240G3G5TA
JLCPCB Part #
C1639775
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
24pF 25V 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS