C901U200JZSDCA7317
MFR.Part #
C901U200JZSDCA7317
JLCPCB Part #
C1627128
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 20pF 440V X1,Y2 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS