T491C336M006AH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491C336M006AH
JLCPCB Part #
C4979725
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 33uF 6.3V ±20% 2312 Tantalum Capacitors