C315C200J3G5TA
MFR.Part #
C315C200J3G5TA
JLCPCB Part #
C1629477
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 20pF 25V C0G ±5% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS