ALS80H513KE040
MFR.Part #
ALS80H513KE040
JLCPCB Part #
C6123550
Package
Bolt,D51xL82mm
Description
-40℃~+105℃ 14.6A@100Hz 18mΩ@100Hz 22.2mm 40V 51000uF 51mm 82mm ±20% Bolt,D51xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS