ALS80H102DE350
MFR.Part #
ALS80H102DE350
JLCPCB Part #
C1611739
Package
Bolt,D36xL82mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 12.8mm 151mΩ@100Hz 350V 36mm 6000hrs@105℃ 82mm 9.2A@10kHz ±20% 螺栓,D36xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS