ALS81H513KE040
MFR.Part #
ALS81H513KE040
JLCPCB Part #
C1617511
Package
Bolt,D51xL82mm
Description
-40℃~+105℃ 16.2A@10kHz 18mΩ@100Hz 22.2mm 40V 51000uF 51mm 7000hrs@105℃ 82mm ±20% 螺栓,D51xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS