ALS81H362DB100
MFR.Part #
ALS81H362DB100
JLCPCB Part #
C1611251
Package
Bolt,D36xL62mm
Description
-40℃~+105℃ 10.3A@10kHz 100V 12.8mm 3600uF 36mm 6000hrs@105℃ 62mm 79mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D36xL62mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS