ALS70H621DB400
MFR.Part #
ALS70H621DB400
JLCPCB Part #
C1611016
Package
Bolt,D36xL62mm
Description
-40℃~+85℃ 11000hrs@85℃ 12.8mm 250mΩ@100Hz 36mm 400V 620uF 62mm 7.8A@10kHz ±20% 螺栓,D36xL62mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS