ALS81H273QP200
MFR.Part #
ALS81H273QP200
JLCPCB Part #
C1617553
Package
Bolt,D90xL146mm
Description
-40℃~+105℃ 146mm 16mΩ@100Hz 200V 27.6A@10kHz 27000uF 31.8mm 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS