ALS71A823QP100
MFR.Part #
ALS71A823QP100
JLCPCB Part #
C1617612
Package
Bolt,D90xL146mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 148mm 20000hrs@85℃ 31.8mm 38.2A@10kHz 82000uF 8mΩ@100Hz 90mm ±20% 螺栓,D90xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS