ALS81H272LM500
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS81H272LM500
JLCPCB Part #
C1615417
Package
Bolt,D63.5xL131mm
Description
-40℃~+105℃ 131mm 18.8A@10kHz 2700uF 28.5mm 500V 63.5mm 8000hrs@105℃ 80mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D63.5xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS