ALS71C304LM025
MFR.Part #
ALS71C304LM025
JLCPCB Part #
C1644868
Package
Bolt,D63.5xL131mm
Description
-40℃~+85℃ 0.3F 131mm 19000hrs@85℃ 25V 28.5mm 30.2A@10kHz 63.5mm 9mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D63.5xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS