ALS81H113NF250
MFR.Part #
ALS81H113NF250
JLCPCB Part #
C1615761
Package
Bolt,D77xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 11000uF 19.9A@10kHz 250V 27mΩ@100Hz 31.8mm 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS