T520V107M006ATE045
MFR.Part #
T520V107M006ATE045
JLCPCB Part #
C2158639
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 100uF 45mΩ@100kHz 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS