ALS81G472NF450
MFR.Part #
ALS81G472NF450
JLCPCB Part #
C1616617
Package
Bolt,D77xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 107mm 19.8A@10kHz 31.8mm 39mΩ@100Hz 450V 4700uF 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS