A700V106M006ATE055
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A700V106M006ATE055
JLCPCB Part #
C3275568
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+125℃ 10uF 2.2A@100kHz 2mm 55mΩ 6.3V Polymer ±20% SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS