ALS81C514QT040
MFR.Part #
ALS81C514QT040
JLCPCB Part #
C1619532
Package
Bolt,D90xL220mm
Description
-40℃~+105℃ 0.51F 220mm 31.8mm 37A@10kHz 40V 5mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS