ALS70A163QT450
MFR.Part #
ALS70A163QT450
JLCPCB Part #
C1618386
Package
Bolt,D90xL220mm
Description
-40℃~+85℃ 16000uF 16mΩ@100Hz 20000hrs@85℃ 220mm 31.8mm 36.8A@10kHz 450V 90mm ±20% 螺栓,D90xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS