ALS80P564NP025
MFR.Part #
ALS80P564NP025
JLCPCB Part #
C6464174
Package
Bolt,D77xL146mm
Description
-40℃~+105℃ 0.56F 148mm 25V 26.8A@100Hz 31.8mm 77mm 8mΩ@100Hz ±20% Bolt,D77xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS