ALS81P564NP025
MFR.Part #
ALS81P564NP025
JLCPCB Part #
C1615191
Package
Bolt,D77xL146mm
Description
-40℃~+105℃ 0.56F 146mm 25V 27.5A@10kHz 31.8mm 77mm 8mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS