ALS80H163DB040
MFR.Part #
ALS80H163DB040
JLCPCB Part #
C3812457
Package
Bolt,D36xL62mm
Description
-40℃~+105℃ 11.7A@10kHz 12.8mm 16000uF 36mm 40V 40mΩ@100Hz 6000hrs@105℃ 62mm ±20% 螺栓,D36xL62mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS