C941U472MZVDCAWL35
MFR.Part #
C941U472MZVDCAWL35
JLCPCB Part #
C3286088
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 4.7nF 440V X1,Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS