ALS80H363DF040
MFR.Part #
ALS80H363DF040
JLCPCB Part #
C1611624
Package
Bolt,D36xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 12.8mm 14.7A@10kHz 21mΩ@100Hz 36000uF 36mm 40V 6000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D36xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS