ALS80C474NJ025
MFR.Part #
ALS80C474NJ025
JLCPCB Part #
C7213378
Package
Bolt,D77xL115mm
Description
-40℃~+105℃ 0.47F 115mm 24.7A@100Hz 25V 31.8mm 77mm 9mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D77xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS