SBCP-80HY4R7H
MFR.Part #
SBCP-80HY4R7H
JLCPCB Part #
C2046569
Package
Plugin,D=9.5mm
Description
3.3A 4.7uH 40mΩ 7.6A ±20% 插件,D=9.5mm Power Inductors ROHS